Infolinia:

+48 228 998 997

Nagroda z Ukrainy dla Weroniki Marczuk na głównej Gali Invest Cuffs

STREFA_UA – to oddzielna przestrzeń w pięknym Centrum Kongresowe ICE a w niej 25 różnych branż, prezentacje, rozmowy B2B, Konferencja prasowa na temat działaności Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ), 7000 uczestników , 100 wspaniałych prelegentów i mnóstwo wiedzy dla każdego z was! 

Z przyjemnością informujemy Państwa, że jedną z prelegentek podczas tegorocznej edycji konferencji INVEST CUFFS była prezes Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy – Weronika Olena Marczuk. 

W tym roku prezentowała naszą działalność jako Prezydentka Międzynarodowej Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet w Ukrainie. 

Poprowadziła panel zatytułowany: „Współpraca polskiego i ukraińskiego biznesu w czasie wojny – fundamentem współpracy przy odbudowie Ukrainy”

Oraz była moderatorem panelu „Czy kobiety biznesu wygrają wojnę”?

Weronika Marczuk wróciła wzruszona z nagrodą, którą otrzymała z Ukrainy na głównej Gali Invest Cuffs za działania wspierające front walczącej Ukrainy. Jak sama powiedziała: „Słów mi brak. Pomagam i wspieram nie od roku, nie robimy tego dla nagród.  Polska również cały czas to robi, a ja się cieszę że obydwie moje Ojczyny dziś są coraz bliżej siebie i rosną w siłę dzięki synergii – jak widać na załączonych obrazkach – my RAZEM, i tylko razem do zwycięstwa”!