Infolinia:

+48 228 998 997

Mamy to! Dzieci objęte naszym programem #MisjaKaszuby rozpoczęły właśnie wymarzone ferie!

Nasze „oczko w głowie” program #MisjaKaszuby, albo raczej ponad 200 „oczek”, czyli dzieci z ewakuowanych do Polski Ukraińskich domów dziecka pojadą na ferie!

Dzieci na codzień mieszkają w ośrodku wypoczynkowym, który jest położony nad jeziorem w pięknej okolicy wśród lasów. Uczęszczają do okolicznych szkół. Nie mają kontaktu z życiem w mieście. Wobec czego chcieliśmy dać dzieciakom możliwość zobaczenia Trójmiasta. Większość z naszych podopiecznych pierwszy raz w życiu widziała morze i plażę! Dzieci były zachwycone Gdańską Starówką a wizyta w Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni oraz na kręgielni była dla nich niesamowitym przeżyciem!

#MisjaKaszuby to wyjątkowy projekt, który jest bliski sercu wszystkich w Towarzystwie Przyjaciół Ukrainy. Nie mieliśmy wątpliwości, że bliski jest też naszym wiernym, wspierającym, wyjątkowym darczyńcom. Dzięki Waszej ofiarności udało nam się zebrać trochę środków, może nie tyle, co zakładaliśmy, ale udało się! 

Dziękujemy Siepomaga.pl za pomoc !  (kliknij po relację) 

Jesteśmy niezmiennie wdzięczni naszemu partnerowi- karcie paliwowej E100. 

Firma E100 od początku powstania projektu z wielkim sercem wspiera wszystkie nasze pomysły na pomoc dzieciom z programu #MisjaKaszuby oraz wspiera nasze działania w konwojach, które jeżdżą regularnie w niebezpieczne rejony objęte działaniami wojennymi w Ukrainie.