Infolinia:

+48 228 998 997

Bezcenne inicjatywy naszych Partnerów
i Przyjaciół

Wszystkie nasze i wspólne inicjatywy są warte opisania, wspomnienia chociaż, jednak na pierwszym miejscu musimy stawiać pracę dla ludzi – akcje, konwoje, zbiórki i wszystkie inne formy pomocy. Na bieżąco zapowiadamy i opisujemy wszystkie wydarzenia na stronie TPU na FB. Nie wszystkie mają odzwierciedlenie w naszych Aktualnościach, jednak za niektóre chcemy także tutaj podziękować.

10 maja, dzięki m.in. współpracy z partnerem Thepromise International mogliśmy rozjaśnić uśmiechem buzie dzieci, których dzieciństwo brutalnie przerwała wojna. Busik przywiózł zabawki i inne artykuły dla dzieci i każde dziecko mogło wybrać sobie przytulankę, która w trudniejszych chwilach pomoże mu ukoić smutki.

Bardzo też chcemy podziękować Joga.ma Praskie studio jogi za zorganizowanie bezpłatnych zajęć dla Ukrainek w wybrane poniedziałki o 9.00 rano. Poświęcenie czasu sobie i skupienie się na ćwiczeniach pomoże paniom z Ukrainy powoli odzyskiwać równowagę i choć na chwilę oddalić troski.

12 maja odbyła się kolejna inicjatywa dotycząca sportu – charytatywny mecz siatkówki wraz z licytacją. Impreza pomogła zebrać środki na pomoc potrzebującym dzieciom z ukraińskich domów dziecka ewakuowanych w czasie wojny do Polski. Akcję wymyśliła i zorganizowała Branża CONTACT CENTER, a zaangażowały się w tę akcję gwiazdy polskiego sportu.

Dziękujemy:

Dziękujemy naszym wspaniałym, zawsze gotowym do pomocy wolontariuszom pod egidą Joanna Car i Michał Pawlak.

Dodatkowo dziękujemy firmom za przekazanie licznych gadżetów do licytacji.