Ula Kisiel-Pańko

Urszula_Kisiel_Panko

Jest muzykiem, pianistką, kompozytorem, reżyserem filmowym, instruktorem latania dronami, współprowadzi zajęcia teatralne na wyższej uczelni w Warszawie. Nagrywa i montuje filmy, spoty, prowadzi indywidualne warsztaty autorskie. Pracuje od lat z ludźmi, w tym z dziećmi i młodzieżą. Praktyka zen pomaga jej dostrzec sens istnienia na tym dziwnym świecie.

Do teamu TPU dołączyła 5 marca 2022 roku, w momencie przeprowadzki do Warszawy. Wydarzenia 24 lutego 2022 roku, zmieniły jej życie, plany dotyczące pracy. Na pierwszym miejscu stanęła potrzeba niesienia pomocy obywatelom Ukrainy. Do działania w TPU namówiła ją Agnieszka Korytkowska, bardzo zaangażowana w liczne działania Stowarzyszenia.

Ula zajęła się w TPU wszystkim, co trzeba było natychmiast ogarnąć – począwszy od grafik, filmików, treści na FB, robienia zakupów humanitarnych, poprzez koordynację wszystkich możliwych działań po pozyskiwanie sponsorów i nawiązywanie kontaktów międzynarodowych.

Aktualnie w TPU tworzy dział mediów i buduje zespół ludzi zajmujących się wizerunkiem Stowarzyszenia. Robi zdjęcia, filmy, dokumentację wydarzeń. Nawiązała i utrzymuje kontakty z Partnerami/Fundacjami z Korei Południowej. Bierze udział w organizacji wydarzeń i koordynuje wewnętrzny przepływ działań oraz informacji. Ponieważ ma dar wynajdywania ciekawych i kompetentnych ludzi do działań, zyskała sobie miano człowieka od HR- czyli jak w przypadku reżysera – od wszystkiego i niczego 😉